Garanti Şartları :

Mağazamızda satılan ürünler Yentürk Elektrik Elektronik İnşaat Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. garantisi altındadır.  

Sarfmalzemeci.com.tr kanalı ile aldığınız tüm ürünler nakledilme sırasında oluşabilecek olası hasarlara karşı sigortalıdır ve sorumluluğu tamamen Sarfmalzemeci.com.tr 'ye aittir. Gerek teslimat sırasında gerekse ürünün Sarfmalzemeci.com.tr 'den çıkışı sırasında hasar görmüş veya eksik teslim edilmiş tüm ürünler ücretsiz olarak değiştirilecek ve teslim edilecektir. Kargonun ürünü teslimi esnasında, ürün tarafınıza arızalı veya hasarlı şekilde ulaştıysa lütfen tutanak tutturunuz ve ürünü fatura fotokopisi ve tutanak ile birlikte tarafımıza iade ediniz. AKSİ TAKTİRDE  Sarfmalzemeci.com.tr SORUMLU DEĞİLDİR.

Arızalı Ürün :
Arızalı ürününüzü, faturası veya garanti belgesi ile birlikte, arıza bildirim formunu doldurarak tarafımıza arızasını bildirdikten sonra belirleyeceğimiz kargo ve gönderi şekli ile gönderebilirsiniz.
Ürünün tarafımıza gelmesini takiben, gerekli kontroller yapıldıktan sonra ürün tamiratı garanti süresince ücretsiz olarak yapılır, gerekli görüldüğü taktirde yenisi ile değiştirilir. Faturası olmayan ürünler GARANTİ KAPSAMI DIŞIDIR. Tamirat süresi ürünün elimize geçmesi ile birlikte başlar, en geç 20 iş günü içerisinde sonuçlandırılır.

Bu konudaki şikayetleriniz ve yardım için mh@sarfmalzemeci.com.tr 'ye mail atabilir veya  0 (850) 302 7812 ve 0232 323 2326 no 'lu telefonlarımızdan Satış Destek Ekibimizi arayabilirsiniz.